Dietetyk Wojtek Buczak

Kategoria: Trening

Do diety mogę również dobrać odpowiednią aktywność fizyczną. Jestem zwolennikiem rozsądnego łączenia działania żywieniowego i treningowego. Nigdy nie wymagam rzeczy niemożliwych, wszystko ustalamy wspólnie, może to być siłownia/fitness ale również trening w domu czy plenerze, np. spacery, jazda na rowerze. Gabinet prowadzę w Fitness Club Forum, gdzie jest możliwość ćwiczenia z wykwalifikowaną kadrą trenerską pod moim nadzorem jak również korzystanie z zabiegów regeneracyjnych. Pomagam też w bilansowaniu diet mających na celu uzyskanie lepszych wyników sportowych. Jeżeli masz już swój ulubioną aktywność powiedz mi o tym, nie musimy tego zmieniać – dopasujemy tylko dietę aby uzyskiwać lepsze efekty.

Przysiady, jak poprawnie wykonywać?

Przysiad przez wielu uważany jest za króla ćwiczeń. Jest to potężne ćwiczenie angażujące mięśnie czworogłowe uda, mięsień pośladkowy, przywodziciele. Podczas wykonywania przysiadów intensywnie pracują również mięśnie brzucha, której odpowiadają...

Czytaj dalej

Wojciech Buczak Instytut Zdrowego Odżywiania

Wojtek Buczak - Gym Manager, Dietetyk i Trener Personalny w Lublinie. Oferuję indywidualną i kompleksową opiekę. Zajmuje się układaniem jadłospisów i planowaniem treningów. (O mnie)

Umów pierwszą konsultację

Kontakt

Newsletter
* Zapisując się na newsletter będziesz otrzymywał informacje na temat nowych ciekawych postów.

© Copyrights 2019 | Dietetyk WojtekBuczak.pl