Dietetyk Wojtek Buczak

Szkolenia

Kurs trenera personalnego Lublin

Od 2016r jestem wykładowcą w Fit-Academy. W każdym miesiącu szkolę przyszłych trenerów i dietetyków. Moja specjalność to dietetyka kliniczna, dietoterapia, żywienie w sporcie, fizjologia i anatomia funkcjonalna. Jeżeli chciałbyś pogłębić swoją wiedzę zapraszam na kursy w Lublinie!

Kurs składa się z 6 modułów: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis modułów  
Każdy moduł to 80% zajęć praktycznych + przynajmniej 1 studium przypadku wg. standardów egzaminacyjnych w ramach przygotowania do egzaminu końcowego.

W trakcie zajęć praktycznych zaprezentowane zostają także różne narzędzia pracy trenera, m.in wolne ciezary, kettelbels, trx, itp.

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Instruktora Siłowni w wersji PL i ENG, Certyfikat Trenera personalnego w wersji PL i ENG oraz posiadamy status Jednostki Kształcenia Ustawicznego, wydajemy zaświadczenia zgodne z załącznikiem Nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017r. poz 1632)

Wojciech Buczak Instytut Zdrowego Odżywiania

Wojtek Buczak - Gym Manager, Dietetyk i Trener Personalny w Lublinie. Oferuję indywidualną i kompleksową opiekę. Zajmuje się układaniem jadłospisów i planowaniem treningów. (O mnie)

Umów pierwszą konsultację

Kontakt

Newsletter
* Zapisując się na newsletter będziesz otrzymywał informacje na temat nowych ciekawych postów.

© Copyrights 2019 | Dietetyk WojtekBuczak.pl