Dietetyk Wojtek Buczak

O mnie

Wojtek Buczak

Dietetyk & Wykładowca

Studia o kierunku Dietetyka ukończyłem w 2014r, od zawsze fascynowała mnie nauka żywienia, wpływ tego co jemy na nasz wygląd, zdrowie i samopoczucie. Dlatego zaraz po odebraniu dyplomu otworzyłem gabinet chcąc jak najszybciej pomagać ludziom.

Dzisiaj po 5 latach mogę pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz sporym gronem zadowolonych pacjentów. Spotkania ze mną to nie tylko przekazywanie jadłospisów ale przede wszystkim edukacja żywieniowa. Pomagam moim podopiecznym zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę, zadbać o aspekty zdrowotne i poprawić pracę układu pokarmowego. Wszystko poprzez trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Równolegle do studiów o kierunku Dietetyka ukończyłem również studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego. Do diety mogę również dobrać odpowiednią aktywność fizyczną. 

W tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie wiedzy, studia to nie wszystko. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę, systematycznie biorę udział w szkoleniach i konferencjach o tematyce dietetyki klinicznej, sportowej, psychodietetyki. Od 2012 roku brałem aktywny udział w ponad 30 wydarzeniach naukowych.

Wojciech Buczak – ZnanyLekarz.pl
DIETETYK & TRENER PERSONALNY

Dzień Dobry TVN – metamorfoza Michała

Konferencje – „Żywienie w Sporcie”

James Morton – były dietetyk drużyny piłkarskiej FC Liverpool, obenie dietetyk najlepszej na świecie zawodowej grupy kolarskiej – TeamSky.
prof. Graeme L. Close – dietetyk angielskich rugbistów

Asker Jeukendrup, jeden z największych, światowych autorytetów w dziedzinie żywienia w sporcie

Warsztaty żywieniowe – „Lublin inspiruje kobiety”

Umów się na pierwszą konsultację

Konsultacja dietetyczna oraz analiza składu ciała pomoże dokładnie przystosować dietę do Twojego trybu życia. Zdrowa i zbilansowana dieta dostosowana do Twoich preferencji.

Wojciech Buczak Instytut Zdrowego Odżywiania

Wojtek Buczak - Gym Manager, Dietetyk i Trener Personalny w Lublinie. Oferuję indywidualną i kompleksową opiekę. Zajmuje się układaniem jadłospisów i planowaniem treningów. (O mnie)

Umów pierwszą konsultację

Kontakt

Newsletter
* Zapisując się na newsletter będziesz otrzymywał informacje na temat nowych ciekawych postów.

© Copyrights 2019 | Dietetyk WojtekBuczak.pl